IWC utilise du titane de porcelaine Ceratanium

Hublot a lancé la nouvelle série Big Bang de montres Zermatt en édition limitée. La marque a créé une lunette en ardoise, un matériau jamais vu dans l’industrie horlogère. La combinaison d’ardoise et de carbone présente une résistance et une résistance à l’usure exceptionnelles. L’ardoise est une roche métamorphique formée par l’argile sous haute pression et haute température. C’est aussi un symbole important de la Suisse, du Valais et de ses montagnes. Bien que l’ardoise soit dérivée de l’argile, Hublot la promeut comme matériau extrêmement résistant à l’aide de carbone, démontrant une nouvelle fois les capacités d’innovation exceptionnelles de la marque. Le chronographe Big Bang Series 44mm comprend une lunette en composite de carbone et d’ardoise, avec une glace saphir pour le mouvement chronographe intégré Replique Hublot HUB4100. Le chronographe 41 mm de la série Big Bang est un modèle féminin avec une lunette en acier inoxydable sertie de diamants et un mouvement automatique HUB 4300 offrant une autonomie de stockage de 42 heures.

Club of Czech tourists

Přestože astronomické jaro ještě nenastane, v neděli 17. března poprvé v letošní sezóně vyrazíme na kolech. Počasí hlásí docela příznivé, slunečno, teploty až k 18 stupňům, jen nás může občas pozlobit jihovýchodní nárazový vítr k 50 km/h. Projedeme si klasickou „okresní“ trasu, která se dá v případě potřeby zkrátit postupem z Bzence-Přívozu po lesní silnici v zákrytu před větrem přímo přes Rohatec do Hodonína.Sraz:                      v neděli 17. března v 9:25 před restaurací „U Špaka“, odjezd v 9:30Trasa:  

Od Špaka kolem ZOO k rozcestí U Červených domků a přes Černé bláto na křižovatku silnic do Mutěnic a Dubňan, následně po cyklostezce podél silnice do Dubňan, po jižní části města k Jarohněvicím, napojení se na cyklostezku Mutěnka, po které přejedeme přes Svatobořice do Kyjova (21,5 km), možné krátké občerstvení v restauraci Nový Svět. Z Kyjova krátký výšvih po cyklostezce k vinohradům a sjezd do Skoronic, krátký přejezd do Vlkoše a poté po cyklostezce přes Vracov do Bzence (35 km), kde z centra města přejedeme po cyklostezkách po jeho severním okraji a kolonii U Nádraží do Moravského Písku (41 km),

ABOUT

montrereviews.com - หมวดหมู่ ของใช้

สนใจติดต่อโฆษณา support@geniusgraphic.com

@2023 montrereviews.com